Перекритий рух і затори. На вулицях Оболоня та Юрчака у Тернополі сьогодні оновлюють дощову каналізацію. Попри дорожні знаки і вказівники, водії порушують правила і їдуть перекритим шляхом, повідомляє Т1 Новини.
На вулиці Оболоня традиційно активний рух та пройти сьогодні тут можуть тільки пішоходи. Вулицю перекрили і розпочали заміну дощової каналізації. Справа в тім, пояснюють комунальники, що наразі ремонтують сусідню вулицю – Юрчака, а звідти дощовий колектор розміщений у напрямку Оболоня.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У сезон дощів саме тут на Оболоня вода затоплює помешкання і підвали людей. Коли дощі, то пройти і не намочити ноги неможливо.