Фестиваль громад Тернопільщини #РАЗОМ DOBRE відбувся в Теребовлі

Опубліковано:
17 Вересня, 2019 о 21:43

18 громад Тернопільщини мали змогу обмінятися досвідом залучення громадян до прийняття рішень та прозорості урядування. Захід відбувся у Теребовлянській громаді за підтримки програми USAID DOBRE.

“Багато громад роблять чимало корисних ініціатив у сфері залучення громадян, але про ці вдалі ідеї іноді не знають їхні сусіди. Тому такі заходи стають доброю нагодою обмінятися досвідом успішного самоврядування. Також багато громад, особливо на Тернопільщині, хочуть розвивати туристичний напрямок і їм потрібно вчитися робити нестандартні креативні заходи. Теребовля цьогоріч дуже гарно продумала сучасний та активний формат”, – сказала Юлія Ткачук, очільниця компоненту залучення громадськості програми DOBRE Громади-партнери DOBRE на Тернопільщині, за підтримки Західноукраїнського ресурсного центру, поділились своїми ініціативами співпраці влади і громадськості, активізації молоді, а також прикладами використання інструментів доброчесності. Найуспішніших нагородили в конкурсі «Громада участі».

“Такі фестивалі потрібні для обміну досвідом та спільного генерування ідей. Більш досвідчені громади могли поділитися не лише історіями успіху, а й невдалими спробами втілення своїх проектів, аби колеги уникали подібних помилок в майбутньому. Також учасники разом складали із пазлів карту громад Тернопільщини, змагалися у SMART-вікторині щодо інструментів участі”, – розповіла менеджерка компоненту залучення громадськості програми DOBRE Зоряна Стоцько.   

Для учасників діяли різні локації проектів, які Теребовлянська громада реалізувала разом із програмою DOBRE. Велосипеди на прокат від туристично-інформаційного центру, інформаційна студія нещодавно створеного медіа-центру, вуличний кінотеатр та мультимедійний воркшоп комп’ютерної школи Dо_IT.

“Ми раді, що вибороли право приймати наших колег у себе на Фестивалі громад. Бо Теребовля справді втілює дуже багато проектів, зокрема ідей наших активістів і молоді. Це хороший шанс поділитися досвідом, показати як це працює у нас і чого можна досягнути, якщо працювати спільно”, – розповів голова Теребовлянської громади Сергій Поперечний.

Теребовлянці підготували для гостей фестивалю сюрприз на завершення. Кожен учасник міг обрати для себе смаколик, випечений місцевими кондиторами, а разом з подарунком отримати стилізовану під серветку розгортку із номерами представників усіх громад-партнерів прорами DOBRE на Тернопільщині, аби й надалі обмінюватися цікавими ідеями і розвивати співпрацю.

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #громада, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #фестиваль
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мирослав Домбрович
20:02, 14 Липня, 2024

Мирослав Домбрович: «Ворог розуміє лише силу, тому нам треба зміцнюватися та давати відсіч»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: