15 вересня 2019 року об 11:00 у місті Теребовля (місцевий стадіон) розпочнеться ФЕСТИВАЛЬ ГРОМАД #РАЗОМ DOBRE, за участі представників 18 об’єднаних територіальних громад Тернопільської області – партнерів програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Західноукраїнський ресурсний центр продовжує традицію проведення Фестивалю об’єднаних громад Тернопільщини, започатковану у вересні 2018 р. Цьогорічний покликаний об’єднати ОТГ, що беруть активну участь у програмі DOBRE, з метою представлення кращих практик залучення громадян до прийняття рішень, активізації молоді, спільних ініціатив влади і громадськості на користь громади, заходів для підвищення доброчесності і прозорості урядування.

Упродовж програми фестивалю кожна з 18 ОТГ продемонструє досягнення у контексті впровадження інструментів участі жителів для розвитку сіл та міст. Під час обговорень учасники поділяться  власним невдалим досвідом організації роботи на рівні органів місцевого самоврядування, втілення інфраструктурних проектів, співпраці із партнерами, фінансових труднощів та інших викликів в реалізації завдань в рамках програми DOBRE, а також запропонують власні рецепти виходу.  

Крім того, відбудеться нагородження ОТГ – переможниць конкурсу «Громада участі» на найкраще використання механізмів участі громадян у місцевому врядуванні в Тернопільській області, а також нагородження ОТГ за досягнення в рамках реалізації компоненту залучення громадськості.

На захід запрошуються команди з 10-12 осіб з кожної ОТГ, учасники і партнери програми DOBRE, а також представники ЗМІ.

Для отримання детальної інформації просимо контактувати із Наталею Миколайчук, моб.: 050 070 1456, e-mail: office@zurc.org

Довідка: Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) − це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #добре, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #теребовля, #тернопіль, #тернопільські новини, #фестиваль громад
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги
Найбільше читають: