10 вересня об 11 год в адміністративному суді на Островського відбудеться судове засідання щодо захоплення одним аграріїв 43 га 089 сотих землі у села Возилів Бучацького району що на Тернопільщині. Ця земля знаходиться у межах Дністровського каньйону за 200 метрів від житлових будинків.
«Цю територію відчужують без згоди власників землі через певні документальні підміни. Мешканці села Возилів зібрались громадою та подали судовий позов. Вони просять розголосу та присутності журналістів. Чомусь право на користування ресурсами громади люди змушені доводити через суд», – повідомила у соцмережі Facebook Юлія Мамчак.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Катерина Богуславська