У Тернополі розпочалися обласні змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник Тернопілля». Більше сотні учасників розпочали боротьбу за звання найкращою рятувальника. Про це повідомляє управління ДСНС у Тернопільській області.
Змагання серед 21 відбуватимуться впродовж дня, після чого оберуть переможця. Наразі, уже пройшов перший етап змагань — індивідуальний забіг. За підсумками першого випробування перемогу здобув начальник караулу ДПРЧ 2 Святослав Зведенюк. Він стартував з результатом 71:85 сек.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/09/05/326f9a735952fedc5be16a8ee9765fda.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/09/05/e1d39c5f763078fed57e1fff710a3a72.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/09/05/93e369c94249cb38b5a29e513fc64466.jpg)