Іван Ільчишин мешкає на бульварі Петлюри, що в обласному центрі. Чоловік із задоволенням підстригає кущі на прохання знайомих. Торік у серпні вирішив погосподарювати у сквері, який видно із вікон будинку, інформує ІНТБ.
Проте за пострижені кущі тернополянин змушений був заплатити штраф, який сягнув майже 900 гривень. Заступник державної екологічної інспекції в області пояснює: закон один для всіх. У правилах чітко прописано як слід обрізати кущі, як замащувати зрізи. Санітарну і омолоджувальну обрізку треба проводити лише в певний період року.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ