Сьогодні, 2 серпня, 70-літній ювілей відзначає владика Василій Семенюк. До його дня народження на нашому телеканалі відбудеться прем’єра фільму «Вірний воїн Христа» у неділю, 4 серпня.
У стрічці глядачі побачать невідомі факти із життя кир Василія Семенюка, його непростий священичий шлях та рідних.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– Він мене заплітав, ходив до мене до школи, то він віддав мене в інтернат. Тато женився, прийшла мачуха і жити було важко. Він мені замінив маму і тата, – каже сестра митрополита Василія Марія Ровенко (Семенюк).
– Ми чекали, після обіду він прийшов. Перекривлене обличчя, його опромінювали. Він каже, що кожен раз мене можуть арештувати. Він каже, що я його знаю з малого, я його висвячу і він буде священником, – каже архієпископ та митрополит Тернопільсько-Зборівський владика Василій Семенюк.