У Тернополі, на вул. Гетьмана Петра Сагайдачного, встановлять ще одну іменну зірку. Офіційне відкриття зірок відбудеться 28 серпня до святкування Дня міста.
«Алея зірок» поповниться іменами відомих тернополян, які своєю працею прославили місто, а саме: Пелих Ігор Дмитрович (український телеведучий, тележурналіст, продюсер, громадський діяч); Доскоч Ізидор Олексійович (директор КЗ ТМР «Дитяча хорова школа «Зоринка» імені Ізидора Доскоча» та однойменної Народної хорової капели); Пушкар Андрій Анатолійович (український спортсмен-рукоборець, тренер, заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України, Європи та світу).
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, «Алею зірок» відкрили у 2011 році. Щороку, до святкування до Дня міста, вона поповнюється новими іменами. На сьогодні, на алеї 22 іменні зірки.