«Створення місцевої лабораторії у відділенні міської дитячої інфекційної лікарні, що знаходиться на Купчинського 14», – таку петицію зареєстрували на сайті міської ради. Зокрема, у ній ідеться:
«Вважаю доцільним створення місцевої лабораторії, так як без лабораторних досліджень не ставиться жоден діагноз. Доступне і своєчасне обстеження в лабораторії допоможе лікареві прийняти правильні рішення відносно методів лікування. Є певні інфекційні захворювання, що несуть смертельну небезпеку і щоб не втрачати часу в стінах лікарні до ранку, коли прибуде лаборант з центрального корпусу(а результати аналізу привозять після 13.00), для збереження і покращення стану здоров’я наших дітей прошу розглянути дану петицію!», – пише автор петиції Стелла Кокайло.
Перегляньте також:
- Інновації та якість: Біолайтс – лідер лабораторних досліджень в Україні
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.