У зв’язку з наближенням дострокових виборів до Верховної Ради України Прес-служба Київської Митрополії УПЦ (ПЦУ) з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія нагадує про наступне.
Від підсумків голосування 21-го липня 2019 року залежить майбутнє всієї держави, а отже і Української Церкви та кожного з нас – будемо ми рухатися у обраному нашим народом та закріпленому в Конституції напрямку Європейського Союзу та євроатлантичної безпеки, чи допустимо повернення до минулого.
Перегляньте також:
- У соборі на Тернопільщині, який відсудили в московського патріархату, консервують ікони
- У Лішні відбулася щорічна проща в пам’ять про полеглих захисників України
Тож Церква закликає виборців усвідомлено використати час, який залишився, щоб у день голосування, 21 липня, помолившись у недільний день, прийти на виборчі дільниці та зробити відповідальний вибір.
Не маємо права зупинятися на досягнутому, адже все зроблене потребує подальшої потужної підтримки та захисту від ворожої протидії.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/10/728fe04749be6d5635f7c812ca5c2b03.png)