У Тернополі привітали юну гімнастку, яка привезла золоту медаль з Європейських ігор 2019.
Одразу після повернення Анастасії Бачинської з Мінська, міський голова Тернополя Сергій Надал особисто привітав 15-річну чемпіонку Європейських ігор. За високі результати та визнання для міста і країни, Сергій Надал відзначив Анастасію Нагородним знаком міського голови та подарував квартиру у Тернополі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/07/03/b534f2e07466b5a9bf9a56c7c8db6cb1.jpg)
«Від імені усієї тернопільської громади вітаю Анастасію Бачинську зі здобуттям чергового високого титулу та пишаюся тим, що Тернопіль та Україну представляють такі талановиті і професійні спортсмени. Оскільки Анастасія з багатодітної сім’ї, найкращим подарунком для дівчини та її родини є квартира, ключі від якої дівчині будуть урочисто передані під час святкування Дня міста», – зазначає Сергій Надал.
Як зазначила сама Анастасія, часу на відпочинок у неї не має, адже уже цими днями в неї розпочалася підготовка до участі у Кубку світу з окремих видів багатоборства серед дорослих, що відбудеться у вересні 2019 року.
До слова, сертифікати на житло у 2018 році від міського голови отримали також чемпіон зимових Паралімпійських ігор – 2018 Тарас Радь та чемпіон світу з греко-римської боротьби серед військових Андрій Антонюк.
Читайте також