У Тернополі, 30 червня, у бійку на вул. Богдана Хмельницького, що напроти зупинки, закінчилась смертю.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/07/01/f3d795124e12f2a2fffce32a4f2863fc.jpg)
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
За словами слідчого управління ГУНП в Тернопільські області Адріани Слободян, при виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що конфлікт виник між жителем Рівненської області та двох мешканців одного із сіл Тернопільського району. Сварка завершилася поножовщиною.
Наразі відомо, що підозрілий прибув із своїм товаришом , який мав скласти іспит в університеті. Після закінчення екзаменів хлопці пішли святкувати. У барі між відвідувачами та компанію молодиків виник конфлікт. Уже після закриття закладу розбірки продовжилися на вулиці. В результаті чого один із молодиків витяг ніж та поранив двох чоловіків.
Потерпілих зразу доправили до лікарні. Не приходячи до тями, один із чоловіків помер ще в реанімаційному відділі. Іншому пораненому наклали шви та відпустили додому.
Підозрюваного, двадцятиоднорічний житель міста Вараш, впіймали на виїзді з міста. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу підозрюваному.