Маленькі тернополяни сколихнули мережу своїм виконанням гумну України. Учасники табору «Веселі канікули з Богом», який проходить на базі благодійної організації «Карітас», створили свою рок-версію національного гімну.
За словами дітей, таке виконання ім подобається набагато більше, адже своя версія композиції набагато веселіша ніж існуюча. Відео, на якому діти не лише співають, а доповнили свій виступ танцям, набрали чималу популярність у мережі. У підготовці номеру, юним тернополянам, допомогла хореограф Ніно.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, своєрідний флешмоб виконання гімну України розпочався з червня місяця. Перші хто взяв участь у акції були школярі з міста Новомосковськ Дніпропетровської області.