У м. Почаєві, 24 червня, затримали фуру, яка намагалася незаконно скинути сміття.
Інцидент стався на території Почаєвського смітєзвалища. Працівники Почаївського комбінату помітили підозріла фуру, яка була завантажена сміттям та викликали правоохоронців.
Перегляньте також:
- Закликала підтримувати окупантів: жительку Почаєва засудили до 5 років тюрми
- Вбивство на Тернопільщині: молодий чоловік побив 30-річну жінку і ліг спати
![](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/06/25/3691e2493fc861e2772eba0bd691a201.jpg)
![](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/06/25/4a61cb69bca67f8a6d0e720deb8cc07a.jpg)
![](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/06/25/bef1920ed17f76b8565e93890b93b05a.jpg)
За словами водія, він отримав замовлення від незнайомця, з яким контактував по телефону. Скинути сміття на території Почаївського смітєзвалища він повинен був у ночі. Оскільки фура застрягла, то не змогла скинути відходи.
На даний момент обставини з’ясовують правоохоронці.