Сім років орендарі гаражного кооперативу “Аляска Авто” боролися за права використовувати гаражі. Протягом цього часу їх шантажували, залякували та не дозволяли законно користуватись цією територією. За сприяння Степана Барни – екс – голови Тернопільської ОДА, люди тепер можуть на власний розсуд розпоряджатися даною ділянкою.
– Впродовж останній років, ми займалися вирішенням цього питання, – розповідає Степан Барна. – Сьогодні це питання вирішене для людей. Найважливіше, що ми вперше за багато років звернули увагу на найвищу цінність і найвищий закон- це громадян нашої держави. Зробити все, щоб люди відчули зміни і змінити обличчя влади по відношенню до людей.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Згідно з розпорядженням Степана Барни, ділянка, яка знаходиться на вул. Текстильній, 28 перейшла у державну власність на території Тернопільської міської ради. Раніше її орендарем було Тернопільське державне науково- технічне підприємство “Промінь”.