Про модні кулінарні тенденції розповів відомий шеф- кухар та телеведучий кулінарного шоу Юрій Ковриженко, чоловік приїхав до Тернополя аби допомогти відкрити новий заклад. Він неодноразово був за кордоном, смакував делікатесами та представляє Україну на всесвітніх конгресах. Секретами світових трендів в кулінарії Юрій Ковриженко ділився і з нашими журналістами.
Посол української кухні в інших країнах , який регулярно представляє Україну на всесвітніх конгресах. Мова йде про шеф- кухаря, телеведучого кулінарного шоу- Юрія Ковриженка. Зараз він перебуває у Тернополі із робочим візитом. Саме у нашому місті допомагає відкрити новий заклад із історичною кухнею.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– Він буде особливий тим, що його кухня базується на реальних історичних стравах, – розповідає український шеф-кухар Юрій Ковриженко. – Тут пішли від історичної правди страв, які є історично занотовано в книжках або документах і саме від цих страв відштовхувались коли розробляли меню.