Хлопець віз очерет, аби прикрасити дім на Зелені свята. Однак водій автобуса “Шумськ-Кременець” вирішив, що з таким багажем їздити в його автобусі заборонено, – пише Доба.
Про це повідомляє пасажирка, яка їхала тим же рейсом.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
— Сьогодні водій автобуса Шумськ-Кременець вигнав хлопчину з автобуса, бо він віз пучок лепехи. Водій скзав, що з очеретом не возить. Соромно за таких, і дитини шкода, бо сидів і плакав, — пише у Facebook Міля Горева.