Тернопільською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно водійки КП «Тернопільелектротранс», яка керуючи тролейбусом SKODA допустила наїзд на пішохода в обласному центрі.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 01.04.2019 о 09.30 год водійка тролейбуса SKODA, який належить КП «Тернопільелектротранс», рухаючись за маршрутом №2 проспектом С.Бандери м. Тернополя, навпроти будинку № 19, допустила наїзд на пішохода. Чоловік літнього віку саме перетинав проїзну частину дороги справа-наліво відносно руху транспортного засобу по нерегульованому пішохідному переході.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Унаслідок наїзду чоловік отримав тяжкі тілесні ушкодження, з якими перебував на лікуванні в університетській лікарні, де помер 17.04.2019 р. від отриманих внаслідок ДТП травм.
Завершено розслідування за ч.2 ст.286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого).