Тернопільщину відвідали Почесні консули України в Королівстві Нідерланди Карел Бургер Дірвен та Королівства Нідерланди у Західному регіоні України Андрій Гринчук, – пише Номер один.
На запрошення Руслана Кулика вони відвідали місто Бережани, де поспілкувалися з місцевою владою, представниками бізнесу та громадськості краю. Було обговорено поточний стан справ у громаді, перспективи розвитку і варіанти співпраці. На пропозицію Руслана Кулика почесні консули готові посприяти пошуку міста-побратима в Нідерландах для Бережан.
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України