Заступник голови Збаразької РДА Головатюк Юрій спричинив ДТП. Після словесної перепалки з водієм іншої машини в хід пішов гайковий ключ, розбиті вікна та носи, пишуть на сторінці у Facebook “Політичний Збараж”, – пише Доба.
Додамо, ДТП сталася на вулиці Микулинецькій. Юрій Головатюк був за кермом автомобіля Volkswagen Caddy і порушив правила дорожнього руху. Як розповідають очевидці, Олексій Воронцов зробив чиновнику зауваження, але той вилетів з машини і розбив йому вікно монтуванням.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Далі дивіться на відео від свідка.