Незвичайний для сучасності автобус помітили сьогодні у Збаражі. Таким моделям місце швидше у музеї, аніж на дорозі. На транспорті пише «Учбовий». Чи справді ним їздять діти? Адже безпечність поїздок у цьому автобусі теж викликає сумніви, – пише Терен.
– 1960-ті, подумаєте ви? Ні, сьогодення. Що це за ретро автобус їздить вулицями нашого Збаража? – пишуть у спільноті «Політичний Збараж».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Читачі жартують, що ретро нині в моді.
Також в коментарях пишуть, що це КАвЗ-685 (4х2). Це автобус малого класу, що використовується для місцевого сполучення. Випускався Курганським автобусним заводом в період з 1971 року по 1984 рік, на шасі автомобіля ГАЗ-53А.