Зручна та велика. Саме такою буде школа у Великій Березовиці. Поява нового навчального закладу дозволить місцевим дітям навчатись у просторих класних кімнатах, з сучасним обладнанням та меблями. Щоправда це стане можливим щонайменше за рік.
Середній школі у Великій Березовиці бути. Питання будівництва нового навчального закладу гостро стояло кілька років. Оскільки кількість дітей шкільного віку зростає, а приміщення діючої школи замале – таке будівництво просто необхідне, переконана директора Великоберезовицької школи І-ІІІ ступенів Юлія Паньків.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Заплановано, що у новій школі буде 24 кабінети. А це дозволить помістити близько 600 дітей. Будівництво навчального закладу розпочали ще у 2018 році.