І знову відкриття. У Тернополі відкрили Почесне Консульство Литовської Республіки. Приїхали почесні посли і заявили, що вони завжди будуть підтримувати Україну, і розраховують на плідну співпрацю з Тернопільщиною. Передає Т1 Новини.
На вулиці Шашкевича, 11 зібралися понад півсотні гостей і учасників. Це влада міста, області та гості з-за кордону – віце-міністр закордонних справ Литовської Республіки Дарюс Скусявічюс та надзвичайний і повноважний посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Гості з Литви зазначили, що Україна для Литви є добрим другом. Литва підтримує Україну, зокрема – у протистоянні із Росією, і виступає проти того, щоб кордони нашої держави якимось чином змінювали.