Щороку у травні в Україні відзначають свято Матері. Останній місяць весни особливий ще й тому, що Українська греко-католицька церква вшановує Божу Матір. У Тернопільській міській бібліотеці № 5 для дорослих вже стало доброю традицією долучатись до вшанування матерів.
Мати… Матуся… Ненька… З цим іменем у нас асоціюється все добре, щире, самовіддане. Адже Мати – це берегиня домашнього тепла і затишку.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Гостями цьогорічного свята Імідж-коктейлю “Жінка – одвічна загадка природи” були Вікторія Рейда – провідний спеціаліст Головного управління юстиції у Тернопільській області та Леся Любарська – літераторка, громадська діячка, авторка 16 книг. Вікторія Рейда розповіла про права жінок, матерів та відповідальне батьківство. В авторському виконанні пані Лесі прозвучали вірші, присвячені найдорожчій людині – Матері. Ця зустріч була інформаційно-пізнавальною і насиченою особливо для студентів Галицького коледжу. Разом з викладачем Ольгою Кучерявою вони прослухали відео-пісні на слова Лесі Любарської у виконанні Юрія Футуйми та Людмили Червінської. Відкривши для себе у такий спосіб новий пласт у пісенному мистецтві.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/15/262e8e6bda05dba086b4744e03f72976.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/15/605fcb8057dac8898b1aee0c03e80c17.jpg)