Завдяки вжитим органами прокуратури заходам, у травні цього року у Тернопільській комунальній міській лікарні №2 створену спеціальну палату, яка облаштована відповідно до вимог, передбачених для тримання та лікування ув’язнених.
Відсутність таких палат у медичних закладах міста Тернополя порушувало не тільки вимоги законодавства, але й конституційні права осіб даної категорії. Саме на цьому наголошувалось на спільній нараді керівників правоохоронних органів та органів виконавчої влади Тернопільської області, що відбулась у прокуратурі області 14 лютого 2019 року під головуванням заступника прокурора області Ігоря Топилка.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Спеціальна палата, що функціонуватиме незабаром, призначена для лікування ув’язнених осіб в умовах, що виключають небезпечну поведінку та можливість їх втечі з медзакладу.