Всеукраїнській турнір з великого тенісу “Зимовий Тернопіль” відбувся на критих кортах у парку Національного Відродження. 49 дітей змагались у різних вікових групах – 6-8 та 9-10 років. Юні тенісисти Тернополя приймали спортсменів з 5-ти областей України: Хмельницької, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та Київської. Остап Гевко, співорганізатор змагань, тренер Федерації тенісу України: “В групі грали кожен з кожним, хто набрав більше очок виходив дальше по системі плей-оф. Усього турнір тривав два дні і по завершенні в нас були переможці у трьох категоріях: хлопчики до десяти років, дівчатка до десяти років, і до восьми років хлопчики і дівчатка. Ми досягнули своєї мети і це, насправді, було тенісне свято. Дітки назмагались у своє задоволення, а корти розпочали своє нове життя – турнірне. Федерація Тенісу України надала нам дозвіл на проведення змагань турнірів другої категорії, надалі у перспективі у нашому місті будуть проводитись і турніри першої категорії. Для нас це важливо – адже поєднати Тернопіль і теніс це наша спільна мрія. І те, що до мене дзвонили з різних міст і, навіть, з Білорусії, надихає на організацію нових турнірів. Наступний турнір для дітей до 12 років і це вже турнір рейтинговий”.
Переможці Всеукраїнського турніру з великого тенісу “Зимовий Тернопіль”: хлопці до 10 років: 1 місце – Мельничин Андрій (м.Львів), 2 місце – Ісаков Григорій (м.Київ), 3 місце – Садовий Ярослав (м. Хмельницький). Дівчата до 10 років: 1 місце – Якушева Аріна (м. Чернівці), 2 місце – Чухліч Ірма (м. Львів), 3 місце – Ісакова Поліна (м. Київ). Діти до 8 років: 1 місце – Покотило Діма (м. Чернівці), 2 місце – Українцев Степан (м. Чернівці), 3 місце – Пуківська Злата (м.Тернопіль).
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Усі діти отримали подарунки від партнерів турніру – видавництва “Школярик” та компанії “Молокія”.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/02/10/e43c7156705a6e44cc0b607d73643b73.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/02/10/dc54afe403d7dc60073cb35dd98aae71.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/02/10/001ce2ff11bca870e4bed54c2ac97cd7.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/02/10/247c478ec42dff97b5802fd2bc21b807.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/02/10/67dc2993149bbaa3853400908038be12.jpg)