Що потрібно, щоб сільські діти Байковецької громади не їхали на навчання до Тернополя, щоб це було зручно їхнім батькам, а сільська школа була 100%-во наповнена учнями?
Про це на зустрічі говорили представники Байковецької ОТГ та громадської організації «Centre UA». Кореспонденти побували на цій зустрічі і відвідали школу громади.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ