Порошенко говорить про реальні перспективи України, не обіцяючи того, що неможливо здійснити, – блогер

Опубліковано:
4 Лютого, 2019 о 18:13

На відміну від кандидатів-популістів, які обіцяють “золоті гори”, президент України Петро Порошенко – єдиний, хто пропонує реалістичну картину майбутнього України. Про це заявив блогер і політичний експерт Олексій Голобуцький у соціальній мережі Facebook.

“За всі вибори, яких за нашу коротку історію незалежності було чимало, у людей сталася важка інтоксикація передвиборчими обіцянками численних кандидатів. Всі вони, як один, говорять про зниження тарифів, підвищення рівня життя громадян, підняття пенсій. Правда, ніхто з них не пропонує адекватних шляхів для реалізації цих, безумовно, дуже важливих цілей. Практично ніхто з цих кандидатів не говорить про головне: щоб ці цілі реалізовувати – нам насамперед потрібно зберегти саму державу. І в цьому відношенні ініціатива президента Порошенка про вступ України до НАТО мені ближча і зрозуміліша за будь-які обіцянки”, – зазначив експерт.За його словами, після вступу до НАТО ми зможемо більше не побоюватися нападу агресивного сусіда. 

“Діставши собі у військові союзники найбільш топові і розвинені країни, серед яких США, Німеччина, Франція, Велика Британія та інші, ми зможемо зітхнути з полегшенням. Росія не наважиться знову на нас напасти, коли за нашою спиною стоятиме 29 передових країн світу. І бажання президента закріпити цей курс у Конституції виглядає більш ніж логічним”, – підкреслив блогер.

Він вважає, що ще один крок до процвітання України – енергетична незалежність і безпека.

“Про це теж говорять не перший рік, але мало хто робив дієві кроки для вирішення цієї проблеми. Звичайно, це не справа одного дня і навіть не п’яти років. Утім, прогрес у цій сфері є. З останніх новин відразу на думку спадає ініційований президентом контракт з Норвегією на будівництво найбільшої вітряної електростанції в Європі. І це я не говорю про програму енергозбереження, яку почали впроваджувати саме при чинному главі держави”, – нагадав політолог.

На його думку, очікування Порошенка щодо значного підвищення інвестиційного клімату України – також цілком логічні і виправдані.

“Чим більше грошей прийде в країну, тим швидшим буде її розвиток і, відповідно, пенсії, зарплати і все інше. Тут можна провести аналогію з відомою мудрістю: президент не обіцяє рибу, але пропонує вудку. Загалом ми тут знову повертаємося до того, з чого почали: тим часом як популісти обіцяють “золоті гори” відразу після виборів, Порошенко ефективно працює і пропонує нехай і не миттєві, але реальні шляхи підвищення рівня життя українців”, – резюмував Олексій Голобуцький.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #порошенко
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Максим Черкашин
23:03, 20 Червня, 2024

Як громадські організації впливають на розвиток міст і сіл Тернопільщини

Блоги

ТОП новини тернопільщини: