Тернопільський футбольний клуб ліквідують

Опубліковано:
27 Січня, 2019 о 14:08

Міська рада аналізувала, чи приносять прибуток комунальні підприємства. Деякі з них планують закрити. Тернопіль відкриватиме дані і створюватиме кращі умови для нових IT-рішень.

23 січня відбулось засідання виконавчого комітету Тернопільської міської ради. Загалом на порядок денний було винесено 48 проектів. Ряд питань стосувались комунальних підприємств міста, зокрема затвердження фінансових планів на 2019 рік. Згідно минулорічних звітів, жодне із цих підприємств не є збитковими. Хоча, якщо враховувати амортизаційні витрати КП «Тернопільський міський стадіон» у відношенні до його господарської діяльності, то прибутку підприємство не дає. Тому, за згодою керівництва стадіону, міський голова запропонував погодити, а не затвердити цьогорічний фінансовий план. Під питанням подальшого фінансування залишається комунальне підприємство «Футбольний клуб «Тернопіль»». Причина проста— місту не вигідно оплачувати функціонування клубу, який не має хороших результатів серед гравців та не приносить перемог.Позитивним для  Тернополя стало затвердження виконкомом «Плану заходів та дій з реалізації принципів Міжнародної Хартії відкритих даних». За словами керівниці Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації, Мар’яни Зварич, створення електронного сервісу відкритих даних не лише покращить якість інформування та оперативне оновлення бази даних, а й забезпечить зворотній зв’язок із громадянами. У перспективах ресурс можна буде поширити на інші міста.   

Нагадуємо, що 18 жовтня 2017 року на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради затвердили Стратегію відкритих даних на 2017-2018 роки, над створенням якої працювали працівники Тернопільської міської ради, представники Центру громадського контролю «ДІЙ!» в Тернополі та проекту TAPAS – Прозорість і підзвітність у держуправлінні та послугах.Міжнародна хартія відкритих даних— документ, який містить найкращі методики оприлюднення урядових відкритих даних, які реалізовувались у світі. Документ затверджено у 2015 році, Україна приєдналася до Хартії у 2016 році. Зараз принципи міжнародного документу впроваджуються у Львові, Дрогобичі, Вінниці, Чернівцях та Дніпрі, а з 2019 року— у Тернополі.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #клуб, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #футбол
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”
20:12, 21 Червня, 2024

Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: