У четвер, 3 січня, відбулася зустріч голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни з військовими капеланами. Архієпископ Тернопільський і Кременецький звернувся до всіх присутніх з привітальним словом.
Під час спілкування йшлося про методи співпраці духовенства з військовими на передовій, а також духовну підтримку тих бійців, які повернулися з війни додому. Важливим для обговорення стало питання адаптації воїнів до повсякденного життя, а також їхнього працевлаштування.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Голова облдержадміністрації висловив пропозицію присвоїти отцям-капеланам статус учасника бойових дій, а також вручив медалі “За службу Україні” священикам Тернопільської єпархії православної Церкви України протоієрею Михайлові Кокорі та протоієрею Петрові Будзилу.