Наприкінці року, що минув, відомий тернопільський підприємець і меценат Тарас Демкура отримав з рук голови Тернопільської кінокомісії Леоніда Бицюри високу відзнаку Державного агентства України з питань кіно, а саме звання Почесного учасника гільдії підтримки українського кіно.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/01/02/5e6d6599883e561e373c61570c8a0bca.jpg)
«У 2018 році у мене з’явився новий досвід – став співпродюсером фільму «Червоний – без лінії фронту» разом з Одеською кіностудією. Минулої зими наш ретро-клуб взяв участь у зйомках в Бережанах та Кременці. В Укрінформі відбулася прес-конференція з нагоди презентації книги Андрія Кокотюхи «Червоний – без лінії фронту». Зазначу, що сьогодні наші жержаві потрібні власні фільми, які б формували патріотизм, прославляли відомих діячів минулого і сьогодення», – поділився враженнями Тарас Демкура.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Він додав, що невдовзі буде створено віртуальний кінотеатр на ресурсі www.mediacast.tv, завдяки якому в будь-якій частині світу можна буде дивитися українські фільми.