Біля перехрестя вулиць Миру-Дружби на місці стоянки і частини скверу починають забудову. Там уже обговорили територію, не зважаючи на те, що мешканці сусідніх просто будівництва на цьому місті. Про це на свої й сторінці у Facebook написав депутат Тернопільської міської ради Андрій Шкула.
«Почалось… На перехресті Миру-Дружби, на ділянці котра “лягає” на стоянку транспорту і шмат скверу, почались підготовчі роботи. Наразі городять територію. Люди, які називають себе забудівниками, відмовляються показати документи на землю та папери на підготовчі/будівельні роботи. Прозвучало, лише, що фірма котра орендувала землю має іншого власника (до того був пан Солонинка, якого ЗМІ пов’язували з Михайлом Гладким) має інших власників.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Ну…не показують документів на місці, отримуватиму зверненнями та запитами. Також потурбую поліцію та прокуратуру бо частина землі СКВЕР!
На місці є місцеві мешканці, які проти будови під вікнами. З депутатів ТМР, крім мене, Юра Штопко Тарас Серетний Іван Зінь», – зазначає Андрій Шкула.