У Копичинцях Гусятинського району триває капітальний ремонт шлюза-регулятора та проїжджої частини моста через річку Нічлава. На якому етапі ремонтні роботи ознайомився голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час робочої поїздки на Гусятинщину.
«Проект почали реалізувати минулого року за рахунок державної субвенції та коштів, виділених з місцевого бюджету. Вартість усіх робіт становитиме близько 2 мільйонів гривень. Завершити проект плануємо до кінця року», – зазначив Степан Барна.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також, щоб покращити саніт
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/16/f4242089dd9336eb78fa9a9509fd11dc.jpg)
арний стан і підтримати сприятливий гідрологічний режим річки Нічлава, цьогоріч розпочали капітальний ремонт-розчистку ложа ставу. Вартість проекту – більше 1 мільйона гривень за кошти з місцевого бюджету та державної субвенції.