Щоб облікувати пасажиропотік у громадському транспорті, у всіх автобусах міста встановили валідатори. Для цього водій має провести карткою по пристрою та видати квиток на 4 чи 5 гривень. Проте не всі тернополяни забирають його з собою, тим самим збагачуючи водіїв.
Коли хтось оплачує проїзд готівкою, водій повинен використати свою картку і віддати квиток пасажиру. Проте квитки, які тернополяни не забирають, залишаються біля валідатора. Тому «готівковий пасажир» може отримати не свій квиток. Скажімо, ранішній замість обіднього. Як вам таке?
Перегляньте також:
- Підприємці з Тернопільщини підозрюються у переправі чоловіків закордон
- Друге місце в Україні: ТНПУ лідирує за працевлаштуванням
До редакції «Терену» неодноразово зверталися краяни з подібними «квитковими» проблемами. Тернополянин Володимир повідомив, що хоч оплатив проїзд готівкою об 11 дня, отримав квиток за 8:13 ранку.
Виходить, якщо біля валідатора є старі квитки, водій не пробиває новий проїзд власною картою. Гроші забирає та віддає квиток, який валяється невідомо скільки часу. Виникає питання: куди поділися отримані від людини гроші? Якщо квиток, який отримав пасажир – не його. Та куди віддасть ті 5 гривень водій? Бо ж де-юре цього пасажира не існувало, як і його коштів у перевізників. Адже отриманий квиток оплачений не ним, бо ж година проїзду інша. Стає цікаво, навіщо водії зберігають старі квитки та чому віддають їх пасажирам. Бо за правилами кожен пасажир має отримати новий, особистий квиток. За який заплатив гроші з власного гаманця.