Засідання організаційного комітету з відзначення в області 100-річчя Національної академії наук України відбулося сьогодні у Тернопільській ОДА під керівництвом начальника управління освіти і науки Ольги Хоми. Святкуватимуть ювілей відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка від 18 травня 2017 року.
Національна академія наук України – унікальне інтелектуальне надбання Українського народу, враховуючи визначний внесок вчених Академії у розвиток вітчизняної та світової науки і техніки, розбудову незалежної Української держави, а також необхідність пріоритетної державної підтримки розвитку науки як джерела економічного зростання держави та підвищення добробуту громадян.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Відзначатимуть 100-річчя Національної академії наук у листопаді. Передбачаються тематичні еспозиції і виставки наукових та науково-технічних досягнень вчених. Планується проведення науково-практичної конференції, випуск тематичних наукових праць, а також надання іменних стипендій молодим науковцям краю та встановлення пам’ятних дошок видатним вченим Тернопільщини.