Після заяв про можливе повернення Почаївської Лаври українській церкві, тамтешні московські попи посилили охорону святині за допомогою… собак! Попередження про охорону території Лаври собаками розмістили на огорожі саду монастиря.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Крім собак, Почаївську Лавру, котра поки що належить московській церкві, також обороняє від українців козацька охорона, яка нещодавно не впустила на територію паломників, що приїхали до Почаєва помолитись за створення Єдиної Православної Церкви, незалежної від Москви. Тоді «козачків» налякав український прапор в руках одного з вірян.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/06/22/5bc92b0fcdb7b718570db083745bd888.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/06/22/778f713f7fd665a80d0a282d309d76ff.jpg)