У Теребовлянській громаді заборонили продаж алкогольних та слабоалкогольних в нічний час. Це нововведення 22 травня ухвалив на черговому засіданні виконавчого комітету Теребовлянської міської ради.
«22 травня на черговому засіданні виконавчого комітету Теребовлянської міської ради прийнято рішення №124 “Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольних), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби на території Теребовлянської міської ради. Даним рішенням у Теребовлянській громаді встановлюється заборона продажу вказаних напоїв з 22.00 го. до 08.00 год.», – повідомляють у Теребовлянській міській раді.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Катерина Богуславська