У Тернополі два дні поспіль триває регіональний етнофестиваль бджолярів «Медове Тернопілля». У парку ім. Тараса Шевченка діє торговиця і виставки, на яких модна побачити і придбати мед та медові продукти, також представили виставку обладнання та інвентара для збору меду, з яким працюють пасічники.
Тернополяни та гості міста залюбки ласують медом, медяниками та наливками.
Перегляньте також:
- Благодійний фестиваль “Faine Misto: Земля майбутніх легенд” відбудеться у Львові задля підтримки бригади НГУ “Азов”
- Юні танцюристи з Тернополя здобули нагороди на фестивалі в Туреччині
«Смакує дуже добре. Спробувала багато різних продуктів, а придбала пів літри медовухи і літру меду. Мед дуже смачний, і у мене вдома обов’язково має бути його запас, адже особливо взимку, коли мої діти хворіють, кашляють – нам допомагає мед, головне щоб він був натуральний, якісний, без усіляких домішок. А на цьому фестивалі придбати мед можна прямо від господаря – бджоляра, який готує цей продукт добротно. Покупками я задоволена», – розповідає тернополянка Галина Кривецька.
«Це вперше ми проводимо такий фестиваль, організували його з тією метою, щоб відвідувачі дізналися більше про роботу бджолярів нашого краю, поспілкувалися з ними та почули чимало цікаво про цілющі властивості меду», – каже олова громадського об’єднання «Спілка пасічників Тернопільщини» Юрій Березовський.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/05/27/c3f48c2334c0fc15e45ff5468661b5e2.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/05/27/4cc73fa74a115a0f48821dd6f6e941fe.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/05/27/8ea7d69d8e2f7cfc4e4a0731ed293305.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/05/27/5ef3f529a03e6861279fc92449b4c775.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/05/27/9e7a596da251b4a41ac6065a08bd6d22.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/05/27/7ffac6c746a8b15531f2a6fdf420e60c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/05/27/26ebad98e1b7a1eb841600907b140831.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/05/27/1c419ca9bcf48f397e74f289f3276b17.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/05/27/67a05bbd41c335c4afd44bf10c7fe593.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/05/27/c9088e475dc34ad11fac050963e8e284.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/05/27/71fb5b1c8e713dcb8b5cd3a0f41320e0.jpg)
Під час фестивалю відбулася виїзна конференція громадського об’єднання «Спілка пасічників Тернопільщини», конкурс питних медів, вечірнє чаювання з медом, та перегляд фільмів на тему бджолярства.
Катерина Богуславська