З початку квітня на вулицях Тернополя спеціальна техніка ТОВ «Авакс Проф» поливає дороги. Зокрема, у п’ятницю, 20 квітня, поливальна машина працювала на центральних вулицях міста.
Як пояснюють у підприємстві, поливання доріг здійснюється у залежності від погодних умов, зокрема при високих показниках температури поливання здійснюється частіше, щоб вберегти тернополян від надмірної концентрації пилу, а дороги – від руйнування.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, окрім поливання доріг у Тернополі, ТОВ «Авакс Проф» здійснює також прибирання вулиць міста.