13 квітня 2018 року Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, звершив заупокійну Божественну літургію у храмі святителя Миколая Чудотворця с. Великі Дедеркали Шумського району, повідомляє сайт Тернопільської єпархії УПЦ КП.
У співслужінні соборного духовенства владика звершив чин похорону священнослужителя – приснопам’ятного протоієрея Олександра Страхарчука. Настоятель храму святителя Миколая Чудотворця с. Великі Дедеркали 12 квітня відійшов у вічність на 41-му році життя. після раптової хвороби.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Після богослужіння відбулося прощання парафіян зі своїм священиком.
Пізніше архієрей зі соборним духовенством звершив панахиду за спочилим протоієреєм Олександром у храмі преподобного Іова Почаївського в Горинці Кременецького району.
Поховали отця Олександра на кладовищі у його рідній Горинці.
Нехай Господь його до праведних приєднає, а нас усіх помилує і спасе!
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/04/14/09887c6ae3934221705d3fc14e476a61.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/04/14/b0f3c8b48ec9287dec7799819c746439.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/04/14/88c780d2d1287180ebe7cdf27b04fec3.jpg)