Сім’я Григорія Миколайовича Бурбези висловлює щир подяку міському голові Тернополя Сергію Надалу та міській раді, Мирославу Павловському, Леоніду Камінському, Івану Ільчишину та усьому колективу ТОВ «Лілея».
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також усім, хто відгукнувся та допоміг у тяжкий для родини час і розділив наше горе – непоправиму втрату чоловіка, батька, дідуся Григорія Миколайовича Бурбезу.