66-річний житель Зборівського району потрапив під вантажний потяг. Постраждалого доправили до лікарні з травматичною ампутацією нижньої лівої кінцівки та відкритою черепно-мозковою травмою голови.
З’ясувалося що чоловік сидів на пероні, звісивши ноги на колію, помітивши це водій вантажного потяга застосував екстренне гальмування, та було пізно. Нещасного зразу ж доставили до лікарні, про те травми були несумісні з життям, чоловік помер в ренімаційному відділенні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Анастасія Гарасим’як