У Тернопольській ОДА триває флешмоб #Крим_це_Україна. До акції, звісно, приєднався і голова ТОДА Степан Барна, за що його сторінку і заблокував Facebook.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– І до речі Путін розблокуй мені мій Facebook, – саме такими словами завершується відео-звернення Степана Барни щодо флешмобу #Крим_це_Україна.
Степан Барна звертається із щирими вибаченнями до жителів нашої області та жителів інших областей, до активної громадськості за те, що не може читати і відповідати на їхні звернення та повідомлення у соцмережі, йдеться у повідомленні ОДА.