Тернополянин зателефонував на гарячу лінію 102 і повідомив, що іноземці, які винаймають у нього житло, за два місяці заборгували за оренду. А хату, за його словами, перетворили на смітник.
Патрульні за лічені хвилини прибули на виклик за вказаною адресою на проспекті Степана Бандери. Заявник відчинив помешкання. Всередині виявили саморобний пристрій для куріння наркотичних речовин із залишками невідомої речовини рослинного походження.
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
23-річний громадянин Єгипту підтвердив факт, що саморобний пристрій для куріння належить йому. На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу.
Нагадуємо, що в Україні триває операція «Мігрант».