Тернополяни 28-річний Олег та 22-річна Надія Іващуки стали щасливими батьками дівчаток-трійнят. Народились дітки вночі, 26 грудня у пологовому будинку на вул. Замковій, – пише 20 хвилин.
– Дружина зателефонувала десь в 3 ночі, пологи тривали до години. Їй робили кесарів розтин, – розповідає Олег Іващук. – Народилось три дівчинки вагою 1820, 1800 і 1500 грам.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У сім’ї Іващуків це перші діти. Як новоспечені батьки назвуть дівчаток – поки не знають. Чоловік каже, що не дуже пригадує свій стан та емоції, коли на УЗД сказали, що у них з дружиною буде трійня.
– Просто вони уже народились і зараз всі емоції змішались. Я цілу ніч не спав, переживав, – каже Олег Іващук. – Я щасливий!