Найближчими днями на Тернопільщині синоптики прогнозують ускладнення погодних умов.
20 грудня в області хмарно, вночі без істотних опадів. Вранці та вдень часом сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний 7-12 м/с, температура повітря вночі 4-9 градусів морозу, вдень – 0-5 градусів нижче нуля.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
21 грудня хмарно з проясненнями. Вночі часом невеликий сніг, вдень без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер західний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 4-9 градусів морозу, вдень – 0-5 градусів нижче нуля. – Про це повідомлять в Тернопільському обласному Гідрометеоцентрі.