У листопаді на Тернопіллі виявили 27 випадків браконьєрства. Тернопільський рибоохоронний патруль провів 53 рибоохоронних рейди, під час яких найбільше порушень зафіксував у Борщівському, Заліщицькому і Лановецькому районах. Рибоохоронний патруль вилучив 24 сітки для роболовлі, за фактами браконьєрства склали 10 актів і передали ці справи до суду.
Загальна сума завданих збитків – 2720 грн.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ