Тернополяни просять встановити «лежачого поліцейського» на простп. Ст.Бандери біля кооперативного коледжу . Люди вважають, що саме на дій ділянці дороги треба посилити рівень безпеки. Про це йдеться у петиції, яку зареєстрували на сайті міської ради:
«Встановити лежачий поліцейський на вул.Ст.Бандери біля кооперативного коледжу там є два пішоходних переходи,але на них постійно збивають людей», – зауважує автор петиції Вікторія Ткаченко.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.