Довкола фестивалю «Файне» місто, яке традиційно проводять в Тернополі, було багато чуток. Організатори шукали інше місце проведення аж у сусідній області, проте вирішили таки залишитися на тернопільському іподромі.
«Врахувавши всі плюси та переваги цьогорічної локації над попередньою ми вирішили зупинитись саме на іподромі. Усі недоліки та незручності пов’язані з віддаленістю парковки та зупинки фестивального автобуса від головного входу, постачанням технічної та питної води, тіньовими зонами у платному наметовому вже зараз вирішуються. Можливо дещо зміниться і розміщення фестивальних сцен, але про це згодом. Зараз ми хочемо повідомити: Фестиваль Файне Місто відбудеться 20-22 липня на тернопільському іподромі. До зустрічі на Території Вільних Людей!» – повідомляють у соцмережі Фейсбук.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Квитки на всі дні фестивалю Файне Місто можна придбати тут.