З 1 грудня 2017 року до 14 січня 2018 року у Тернополі триватиме конкурс на кращий макет Різдвяної шопки «Різдвяне диво».
До участі у конкурсі приймаються роботи від учасників без вікових обмежень: колективні (родинні, гуртові) та індивідуальні. Основною вимогою є виготовлення шопки власноруч, розмір її повинен бути не більше 70 см, а також необхідно прикріпити до нижньої частини макету інформацію про учасника конкурсу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Заявки для участі у конкурсі необхідно подати до 05.01.2018 р. в управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради за адресою: 46001, бульвар Шевченка, 1 каб.31, тел. 42-06-72, 52-67-32.
Виставка поданих на конкурс макетів на кращу Різдвяну шопку відбудеться у січні 2018 року. Визначать та оголосять переможців члени журі. Переможці отримають грошову винагороду.